حقایق در مورد شیشه رنگی چیست؟ فاش شده

طرح خاص دیکری از شیشه های سکوریت که با استفاده سیستم تاشو کار خواهد کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت .

از شیشه های چاپی در دکوراسیون داخلی، ویترین فروشگاه ها، دیوارهای شیشه ای، کابینت ها و … استفاده می‌شود. چاپ روی شیشه با استفاده از دستگاه چاپ یو وی انجام می شود و هر شخصی به راحتی می تواند عکس های شخصی و یا هرعکس دیگری را سفارشی سازی کند و با استفاده از یراق آلات مخصوص و استنلس استیل روی دیوار نصب نماید.

اما به هر حال ماندگاری شیشه در بیشتر شرایط بسیار بالا است، بسیار آهسته دچار خوردگی و فرسایش می‌شود و در برابر واکنش‌های آب و حمله‌های شیمیایی پایدار است به همین دلیل مناسب‌ترین گزینه برای نگهدارنده‌های مواد شیمیایی و خوراکی است. تولید[ویرایش]

این نوع شیشه که عایق گرما ، سرما و صداست در بسیاری از ساختمان ها مانند فرودگاه ها ، هتل ها و بیمارستان ها به کار می رود .

در تصویر بالا پنل های بزرگ پنجره های رنگی در یکی از معابر فرودگاه باعث شده اند فرد حس کند در حال قدم زدن بر روی رنگین کمان است.

شیشه لمینت دارای خصوصیاتی چون عایق حرارت و صوت است و امنیت را هم شامل می‌شود . شیشه‌های لمینت در هنگام شکستگی به پودرهای بی‌ضرر تبدیل می‌شوند .و به صفحه لمینت می‌چسبند و فرونمی‌ریزند.

ابعاد شیشه رنگی از مهم‌ترین عوامل مؤثر بر قیمت شیشه‌رنگی ابعاد و اندازه شیشه است . رابطه قیمت با ابعاد شیشه‌رنگی رابطه‌ای مستقیم دارد، به‌گونه‌ای که با افزایش ابعاد شیشه‌رنگی ، قیمت آن نیز افزایش خواهد داشت.

طرح شیشه رنگی مات طرح دار بودن شیشه‌های رنگی به‌تنهایی می‌تواند باعث افزایش قیمت شیشه‌های رنگی شود . اما طرح خود شیشه هم مهم است .برای مثال هر چه طرح شیشه‌رنگی بیشتر هزینه‌بر و خاص‌تر باشد ، بر قیمت شیشه‌های رنگی بیشتر تأثیر می‌گذارد .

خانه مقالات شیشه خم و کاربرد آن در ساخت آکواریوم

شما می توانید جهت سفارش شیشه سکوریت رنگی در ابعاد مختلف به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ – ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه سکوریت رنگی مورد نظر خود را به کارشناسان ما سفارش دهید .

از شیشه‌های چاپی در شیشه‌های حمام، درب‌های کابینت‌ها و کمدها، درب‌های شیشه ای ساختمان‌ها و … نیز استفاده می‌شود. شما می‌توانید با انتخاب یک رنگ و طرح مناسب در شیشه چاپی تحول بسیاری را در فضای داخلی خود ایجاد برای خرید شیشه رنگی اینجا کلیک کنید نمایید.

شیشه برفی یکی دیگر از انواع شیشه مات است که دارای قیمت مناسبی است . و کاربرد این شیشه مات برای فضاهایی است که ایمنی و طرح آن اهمیت چندانی ندارد.

یکی از کاربردهای اصلی شیشه های رنگی نصب در پنجره های دو جداره است. این شیشه ها از یک جدار شیشه ای بی رنگ و یک جدار شیشه ای رنگی ساخته شده اند.

هایپرکلابز : شـیشـه به اشکال مختلف مورد اسـتفاده قرار می گیرد . در ساخت وسایل تزیینی مانند گل ، تابلو و ... ، در ساختن ظروف آزمایشگاهی و یا ظروف آشپزخانه چون : لیوان ، بطری و ... و در پایان در ساختن شیشه های مسطح که در دو نوع ساده و مشجر عرضه می گردد و مصارف مخـتـلـفی دارد که عـمده ترین آن به عـنوان در و پنجره در کارهای ساختمانی است که به شکل های مختلف از شامل : شیشه های شفاف ، نیمه شفاف و رنگی ، جاذب حرارت ، ایمنی ، دوجداره ، سکوریت و .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *